تبلیغات
** redclub ** آخرین اخبار پرسپولیس ایران

ساعت فلش

كد ساعت

آخرین اخبار پرسپولیس ایران - صدر: پرسپولیس به شکوفایی تاکتیکی رسیده
Susa Web Tools

آخرین اخبار پرسپولیس ایران
 
رادیو اینترنتی پرسپولیس
اخذ نمایندگی کانون هواداران باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

کلیک کنید ...
 

perspolis

 

چهارشــنبه - 20:05 91/1/16

ورزشگاه : الغرافــه دوحــه

داور : اعلام نشده

6 - 1


چهارشــنبه - 17:00 91/1/2

'

قرمزکلوب: کارشناس فوتبال ایران با تاکید بر اینکه دیگر فشار و بار پرسپولیس فقط بر دوش علی کریمی نیست،گفت: با حضور دنیزلی بازیکنان پرسپولیس به شکوفایی تاکتیکی رسیده اند.

 

حمیدرضا صدر در خصوص دیدار تیمهای فوتبال الغرافه و پرسپولیس ضمن  بیان مطلب فوق گفت: تیمی که در 10 دقیقه ابتدایی بازی دو گل می زند هرچند که یکی از آنها اتفاقی باشد، نمایش قابل توجهی از پتانسیل و توان خود نشان می دهد.

 

وی با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس در بازی با تیم الشباب نیز توانستند 2 گل برق آسا را وارد دروازه حریف کنند، افزود: با حضور دنیزلی بازیکنان پرسپولیس به شکوفایی تاکتیکی رسیده اند به طوریکه تا پیش از حضور وی در تیم پرسپولیس همه فقط علی کریمی را به عنوان یک بازیکن تاثیر گذارمی شناختند و تمام بار و فشار تیم بر دوش وی بود اما در حال حاضر نصرتی عالی بازی می کند و استفاده از علی عسگر در جناحین نیز گواهی بر ظرافت تفکر تاکتیکی دنیزلی است.

کارشناس فوتبال ایران در همین خصوص تاکید کرد: در شرایطی که همه می گفتند ایمون زاید یک بازیکن ناکار آمد است و به درد پرسپولیس نمی خورد، دنیزلی به وی اعتماد کرده و فرصت داد تا امروز به یک تمام کننده فوق العاده در تیم پرسپولیس تبدیل شود که این موضوع نیز نشان از شناخت خوبی دارد که وی نسبت به بازیکنان دارد.

 

وی تاکید کرد: دنیزلی توانسته که تجربه، خونسردی و مدیریت خود را به بازیکنان، مدیران باشگاه و هواداران پرسپولیس القا کند تا همه با یک شکیبایی خاصی به پرسپولیس نگاه کرده و به کادر فنی و بازیکنان این تیم فرصت دهند، چیزی که در زمان حضور استیلی و دایی شاهد آن نبودیم. در آن زمان هواداران انتظار داشتند که پرسپولیس خیلی زود به گل برسد و اگر گل نیز می خورد لحن تشویق آنها عوض می شد.

 

صدر با تاکید بر اینکه در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس به یک تفکر تاکتیکی و فنی دست پیدا کرده اند، تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس در گذشته به چیزی نیاز داشتند که در حال حاضر به آن دست پیدا کرده اند و آن هم اعتماد به نفس است.

 

وی افزود: رقابتهای لیگ برتربه انتهایش نزدیک می شود و با نتایجی که پرسپولیس گرفته دنیزلی تحت فشار قرار ندارد، همین موضوع باعث می شود  وی با شناختی که نسبت به بازیکنان پیدا کرده بتواند با آرامشی نسبی در تدارک بستن تیم مورد نظر فصل آینده خود باشد.

 


طبقه بندی: پرسپولیس، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 18 فروردین 1391 توسط رضا پرسپولیسی

تماس با ما
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
خرید بک لینک

Pichak go Up
بیست تمپ-کدهای وبلاگ