تبلیغات
** redclub ** آخرین اخبار پرسپولیس ایران

ساعت فلش

كد ساعت

آخرین اخبار پرسپولیس ایران - بحران در اردوی آبی ها/ فتح الله زاده: فصل بعد از استقلال می روم
Susa Web Tools

آخرین اخبار پرسپولیس ایران
 
رادیو اینترنتی پرسپولیس
اخذ نمایندگی کانون هواداران باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

کلیک کنید ...
 

perspolis

 

چهارشــنبه - 20:05 91/1/16

ورزشگاه : الغرافــه دوحــه

داور : اعلام نشده

6 - 1


چهارشــنبه - 17:00 91/1/2

'

قرمزکلوب : در پی نتایج ناامید کننده آبی ها پس از شکست در دربی پایتخت، علی فتح الله زاده در تازه ترین اظهار نظرش گفت: فصل آینده از استقلال جدا می شوم تا فضا برای قریب باز شود.

 

علی فتح الله زاده با وعده های آنچنانی و قراردادهای سنگین تیم کهکشانی اش را روانه مسابقات این فصل کرده بود می گوید: برای تسویه حساب کامل با بازیکنان و اعضای کادرفنی تا پایان فصل به 2.5 میلیارد تومان پول احتیاج داریم.

 

وی افزود: با مساعدت وزیر محترم ورزش و جوانان یک و نیم میلیارد تومان از این پول تا پایان فصل به استقلال پرداخت می شود و تلاش می کنیم 1 میلیارد تومان دیگر را هم فراهم کنیم.

 

این اظهارات فتح الله زاده در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس تاکنون به تمام تعهدات خود عمل کرده و در موعد مقرر با همه اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم تسویه حساب خواهد شد.

 

مدیرعامل استقلال البته در شرایطی که تیمش پس از شکست در دربی مقابل تیم 10 نفره پرسپولیس با کسب نتایج ضعیف از قهرمانی لیگ برتر دور شد و در لیگ قهرمانان آسیا هم ضعیف ترین نماینده فوتبال ایران بوده است، هواداران این تیم را به جدایی اش در پایان فصل تهدید کرد

علی فتح الله زاده در این خصوص گفت: خواسته من از افرادی که منافعشان در باشگاه استقلال قطع شده و یا به دنبال منافع در باشگاه هستند این است که تا پایان فصل اجازه دهند که ما به کار خود ادامه دهیم و موفقیتهای خود را تکمیل کنیم . پس از آن خودم می روم تا  فضا برای حضور فردی مانند قریب فراهم شود، مطمئنم اگر چنین موضوعاتی را به وی بگویید خواهد خندید.

 

گفتنی است پس از شکست آبی ها مقابل الجزیره امارات اختلاف عمیقی نیز میان مدیرعامل و سرمربی استقلال به وجود آمده و بسیاری از بازیکنان این تیم با جناح بندی آشکار از بازگشت امیر قلعه نوعی استقبال می کنند.

 

در این شرایطی عده ای دیگر از آبی ها تهدید کردند در صورت حضور قلعه نوعی ، فصل آینده در این تیم حضور نخواهند داشت.

 
طبقه بندی: تیم رقیب، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 18 فروردین 1391 توسط رضا پرسپولیسی

تماس با ما
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
خرید بک لینک

Pichak go Up
بیست تمپ-کدهای وبلاگ