تبلیغات
** redclub ** آخرین اخبار پرسپولیس ایران

ساعت فلش

كد ساعت

آخرین اخبار پرسپولیس ایران - استقلال در آتش حاشیه بازیکنان بی تعصبش می سوزد
Susa Web Tools

آخرین اخبار پرسپولیس ایران
 
رادیو اینترنتی پرسپولیس
اخذ نمایندگی کانون هواداران باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

کلیک کنید ...
 

perspolis

 

چهارشــنبه - 20:05 91/1/16

ورزشگاه : الغرافــه دوحــه

داور : اعلام نشده

6 - 1


چهارشــنبه - 17:00 91/1/2

'

قرمزکلوب : استقلال در این فصل پای به بازی گذاشت که پرسپولیس آن را به خوبی تجربه کرده است.

 

امیر قلع نوعی در شرایطی به استقلال پیوست که گروهی از هیئت مدیره استقلال - مدیر عامل باشگاه و همچنین بازیکنان بزرگ این تیم مثل جباری و رحمتی و..... او را نمی خواستند اما قلع نوعی سعی دارد تا نشان بدهد که بین اون و بازیکنان بزرگ تیم هیچ مشکلی وجود ندارد . در این پست نگاهی می اندازیم به سابقه ی درگیری های وی با یکی از بازیکنان جنجالی امسال استقلال.

*درگیری

اولین درگیری مجتبی جباری با کادر فنی استقلال در زمان امیر قلعه نویی رخ داد. جباری در اواسط فصل 88-87 با امیر قلعه نویی درگیری لفظی شدیدی داشت.

 

* علت

جباری همیشه در نقطه مقابل قلعه نویی قرار داشت. او با انتقاد از امیر گفت: «عکس من در تونل آزادی بود اما قلعه نویی دستور داد آن را بکنند! این اوج رفتار غیر ورزشی است.» قلعه نویی که پیش از این نشان داده با هیچ بازیکنی شوخی ندارد، رای به اخراج جباری داد..

*پیامد و نتیجه

دوستی واعظ آشتیانی مدیر عامل استقلال و جباری معادلات را به نفع مجتبی رقم زد. حاصل این انتقادها سه هفته اخراج بود. جباری سپس به تمرینات استقلال بازگشت و دوباره با قلعه نویی کار کرد. جباری در بازگشت بدون اینکه بازی کند از ناحیه مینیسک آسیب دید و ماه‌ها بیرون بود.

 

 

*درگیری

جباری و قلعه نویی که دو خط موازی بودند دوباره دچار اختلاف شدند. در لیگ هشتم و در بازی لیگ قهرمانان مقابل الاتحاد عربستان، قلعه نویی جباری را نیمه دوم تعویض کرد که او در اعتراض به این تصمیم حتی با آرش برهانی دست نداد.

*علت

جباری همواره اعتقاد داشت قلعه نویی با او خوب تا نمی کند و ترجیح می دهد در استقلال نباشد. دومین درگیری آن‌ها عملا ثابت می کرد این دو در یک اقلیم نمی گنجند. جباری به محض بازگشت از عربستان گفت: استقلال با سیستم منسوخ شده در دنیا بازی می کند و با این وضعیت به هیچ جا نمی رسد.

*پیامد و نتیجه

جباری دوباره از قاعده مستثنا بود. با تلاش مدیران وقت استقلال، قلعه نویی که همواره با بازیکن سالاری می جنگید باز رای به بازگشت او به تمرینات داد. با اینکه جباری گفته بود تمرینات استقلال در حد تیم های محلات است!

 

 

*درگیری

این بار جباری لازم نمی دید حتما قلعه نویی را روی نیمکت استقلال ببیند تا علیه اش مصاحبه کند، بلکه از طریق رسانه ها به او تاخت. جباری در مصاحبه تندی بدجور از خجالت سرمربی آن روزهای سپاهان درآمد و گفت نباید قلعه نویی را اینقدر بزرگ کرد، اگر او بزرگ بوده چرا در آسیا با استقلال ناکام بود.

*علت

قلعه نویی اعتقاد داشت پشت این مصاحبه آدم های دیگر پنهان شده اند. منظور او مدیر وقت استقلال یعنی واعظ آشتیانی بود. جباری در اقدامی عجیب و در آستانه فصل جدید، قلعه نویی را یک سنتی تمام عیار و باند باز معرفی کرد و گفت او بلد نیست تیم تمرین بدهد. قلعه نویی ترجیح داد پاسخی به او ندهد.

*پیامد و نتیجه

چون این بار قلعه نویی سرمربی استقلال نبود و به نظر می رسید مدیران این باشگاه هم بدجور از حرف های جباری خوششان آمده، قرارداد او که تک و توک برای استقلال بازی می کرد، سریعا تمدید شد تا به نوعی دستمزدش را گرفته باشد!

 

 

*درگیری

جباری بعدها دوباره علیه قلعه نویی حرف زد:«من قاطعانه می‌گویم فوتبالی که در زمان فیروز کریمی بازی می‌کردیم بسیار متفاوت بود. ما آن سال گل نزدیم و نتیجه نمی‌گرفتیم که آن هم به دلیل سال ناکامی بود که استقلال در حال سپری کردن آن بود. حالا همه می‌گویند که استقلال قهرمان شده است و توانسته نتیجه بگیرد. اما بالا بردن قلعه نویی با یک قهرمانی ظلم است که ما به فوتبال می‌کنیم! بله ما نتیجه گرفتیم اما نتیجه گرفتن در آسیا مهم است نه اینکه در آسیا تحقیر شویم.»

*علت

جباری برای آنکه حتی امیر قلعه نویی را بکوبد، فیروز کریمی را تنها مربی با دانش استقلال در سال های اخیر خواند. این مصاحبه در آخرین روزهای حضور امیر قلعه نویی در سپاهان صورت گرفت. جباری ظاهرا دلیل خاصی نداشت، تنها هوس کرده بود علیه قلعه نویی حرف بزند.

*پیامد و نتیجه

سرمربی آن روزهای سپاهان که تمایلی نداشت جواب این «جوجه» را بدهد، تنها گفت: «او بازیکن است، من مربی. جایگاه من اجازه نمی دهد درباره اش حرف بزنم.»

 

 

*درگیری

در بین دو نیمه بازی استقلال و تراکتورسازی، وقتی قلعه نویی از قهرمانی قطعی استقلال توسط مسئولان می گفت، جباری سریعا در صدد پاسخگویی برآمد و همان جا دعوایی به راه افتاد.

*علت

جباری همواره اعتقاد داشته و دارد که اگر کسی با کمک نیروهای ویژه برده و قهرمان شده، او خود امیر قلعه نویی است. علت واکنش تند او به سرمربی تراکتورسازی در راهروی منتهی به رختکن ورزشگاه یادگار امام(ره) نیز همین بود.

*پیامد و نتیجه

قلعه نویی باز هم ترجیح داد پاسخی ندهد.

 

حالا باید دید با این شرایط قلع نوعی می تواند ستاره های استقلال را در این تیم نگه دارد بازیکنانی چون : رحمتی -اندرانیک-جباری و...... بازیکنانی به عشق پیراهن استقلال پای به این تیم نگذاشته اند و همه با قرار دادهایی ملیاردی وارد این تیم شده اند.

طبقه بندی: تیم رقیب، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 10 خرداد 1391 توسط رضا پرسپولیسی

تماس با ما
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
خرید بک لینک

Pichak go Up
بیست تمپ-کدهای وبلاگ