تبلیغات
** redclub ** آخرین اخبار پرسپولیس ایران

ساعت فلش

كد ساعت

آخرین اخبار پرسپولیس ایران - معمای بازیكنان مازاد پرسپولیس
Susa Web Tools

آخرین اخبار پرسپولیس ایران
 
رادیو اینترنتی پرسپولیس
اخذ نمایندگی کانون هواداران باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

کلیک کنید ...
 

perspolis

 

چهارشــنبه - 20:05 91/1/16

ورزشگاه : الغرافــه دوحــه

داور : اعلام نشده

6 - 1


چهارشــنبه - 17:00 91/1/2

'

قرمزکلوب: از همان لحظه نخست انتشار لیست پرسپولیس و بازیكنانی كه دنیزلی روی آنها نظر مثبت دارد، می‌شد حدس زد این لیست و البته بازیكنان باقیمانده‌ای كه روی آنها نام نفرات مازاد را گذاشته‌اند، حاشیه‌هایی خواهد داشت.

 

بعد از واكنش‌های بازیكنانی كه نامشان در لیست دنیزلی نبود و نشانه‌های ناراحتی كه در صحبت‌های این عده به خوبی پیدا بود، گلایه‌های برخی از این جمع 15-14 نفره بیشتر به چشم آمد.


شاید برای نفراتی مثل مجتبی شیری یا حسین بادامكی داستان قرار گرفتن در لیست مازاد دنیزلی اتفاق عجیبی نبود اما بهت شیث رضایی، سكوت معنادار محمد نصرتی، قوت قلب علیرضا محمد و گلایه‌های بی‌پایان مهرداد اولادی كه حرف‌هایش ناشی از شگفتی بود، اتفاقی نیست كه بتوان راحت از آن عبور كرد.

نگارنده دیروز با هر 4 بازیكن فوق تماس گرفته؛ نصرتی دلخور بود و دمغ، باورش نمی‌شد در لیست مازاد باشد و هنوز نمی‌دانست خبر از طریق سایت باشگاه اعلام شده! شیث همچنان بهت‌زده بود و روی این مسأله تأكید داشت كه اتفاقات عجیبی رقم خورده تا دنیزلی او را نخواهد. اولادی می‌گفت چطور ممكن است دنیزلی كه او را احیا كرده به خاطر مصدومیت كنارش بگذارد آن هم در حالی كه یك سال از قراردادش مانده. محمد هم مبهوت از اتفاقات اخیر مدام به این تأكید می‌كرد كه انگار اشتباهی شده چون دنیزلی چند بار قبل از پایان فصل با او صحبت كرده و به بازی‌اش اعتقاد داشته.

 

در مصاحبه دیروز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همان پاراگراف ابتدایی مصاحبه خود در كمال صداقت به این مسأله اشاره كرد كه لیست دنیزلی 10 بازیكن بوده و باشگاه 14 بازیكن را اعلام كرده است. در نگاه اول به نظر می‌رسد این بدان معنا است كه 4 بازیكن دیگر هم مورد علاقه دنیزلی بوده‌اند اما باشگاه آنها را نمی‌خواسته.

 

حالا باید ذهن‌ها به طرف این چهار نام می‌رفت، اینكه دنیزلی چه كسانی را دوست دارد كه باشگاه آنها را دوست ندارد؟
جواب‌ها زیاد سخت نبود: 1- شیث رضایی 2- محمد نصرتی 3- علیرضا محمد 4- مهرداد اولادی، حال باید به این می‌رسیدیم كه چرا باشگاه باید با این 4 نفر مشكل داشته باشد؟ برای شیث و نصرتی داستان بازی داماش را می‌شد در نظر گرفت اما انگار مهم‌تر از آن شرط و شروطی است كه بنگر و حسینی مدافعان مورد نظر رویانیان برای او گذاشته‌اند؛ عذر شیث و نصرتی را بخواهید تا ما بیاییم. اتفاقا این مساله برای دو بازیكن پرسپولیس هم مسجل شده كه به دلایل غیر فنی و علی‌رغم خواسته دنیزلی در لیست مازاد قرار گرفته‌اند وگرنه هر كس دو روز كنار پرسپولیس بوده می‌داند آقا مصطفی چقدر به این دو مدافع میانی‌اش علاقه‌مند بود.

 

حتما یادمان نرفته كه دنیزلی از زوج شیث و نصرتی در نخستین بازی آسیایی‌اش بهره گرفت، در حالی كه هیچكدام شرایط مسابقه را نداشتند، یا یادمان نرفته كه این دو با وجود اشتباه در یكی دو بازی باز هم مورد عنایت دنیزلی بودند الا این دو بازی آخر كه نصرتی دو بار جای خود را به نورمحمدی داد.

 

داستان اولادی چیست؟ مهرداد در مصاحبه دیروزش با سایت‌ها از نامهربانی‌های مسوولان باشگاه گفت و اینكه وقتی مصدوم بود آنطور كه انتظارش را داشت، تحویلش نگرفتند. مهرداد در طول فصل هم یكی دو بار این حرف‌هایش را تكرار كرده بود پس عجیب نیست كه از درون باشگاه با او مشكل داشته باشند و كاری كنند كه با وجود یك سال مانده از قراردادش در لیست مازاد سرمربی قرار بگیرد.

 

اولادی كه از اتفاقات اخیر به شدت عصبانی است دیروز و تنها یك روز پس از اینكه نامش را در لیست دنیزلی ندید دنبال تسویه حساب مالی رفت اما انگار تا بعد از تعطیلات معطل خواهد ماند. در مورد محمد اما قضیه تا حدودی فرق می‌كند. مدافع راست پرسپولیس كه بارها از علاقه دنیزلی به خودش گفته بود بعد از انتشار لیست 10 نفره دنبال این بود كه خودش از دنیزلی قضیه را جویا شود. ظاهرا نزدیكان دنیزلی به او اخباری داده‌اند كه كمی امیدوارش كرده.
محمد دیروز در مصاحبه‌ای گفته 80 درصد در پرسپولیس می‌ماند اما باشگاه چرا او را نمی‌خواهد؟ علیرضا با مدیران باشگاه مشكلی نداشته و حاشیه‌ای هم به وجود نیاورده كه نخواهندش اما یك فرضیه وجود دارد و آن اینكه چون محمد نیمی از فصل را از دست داده، باشگاه او را نمی‌خواهد و دوست دارد كنارش بگذارد. از طرفی حفظ مهدوی‌كیا و علی عسگری در كنار جذب ماهینی - كه شرط‌ كرده در دفاع راست بازی كند نه چپ- توجیهات فنی كنار گذاشتن محمد است كه ظاهرا در ذهن دنیزلی نبوده و نیست.

 

ظاهرا رویانیان در گفت و گوی تلفنی با یكی از بازیكنانی كه كنار گذاشته شده به او گفته به نظر می‌رسد اشتباهاتی در اعلام لیست 10 نفره صورت گرفته است. البته از لحظاتی پس از انتشار لیست از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسید این لیست نهایی نیست و احتمال دارد 4-3 نفر به آن اضافه شوند.

 

حال اگر تصور كنیم دنیزلی- كه نشان داده سر حرفش می‌ماند- روی حفظ 14 بازیكن مدنظر خودش اصرار كند ولی باشگاه 4 نفر از این جمع را نخواهد چه اتفاقاتی در پیش است؟ آیا چالشی بین سرمربی و باشگاه درمی‌گیرد و داستان به رسانه‌ها هم می‌كشد یا این اتفاق در نطفه خفه می‌شود و دنیزلی كوتاه می‌آید یا باید این سوال را مطرح كرد كه اگر كورسوی امید 4 بازیكن فوق گرفته شود و این نفرات در لیست مازاد قرار گیرند، واكنش آنها چه خواهد بود؟

 

طبقه بندی: پرسپولیس،  نقل و انتقالات، 
برچسب ها: لیست نازاد،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 11 خرداد 1391 توسط رضا پرسپولیسی

تماس با ما
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
خرید بک لینک

Pichak go Up
بیست تمپ-کدهای وبلاگ