تبلیغات
** redclub ** آخرین اخبار پرسپولیس ایران

ساعت فلش

كد ساعت

آخرین اخبار پرسپولیس ایران - رویانیان: با آودوکیچ برای ماندن به توافق رسیدیم
Susa Web Tools

آخرین اخبار پرسپولیس ایران
 
رادیو اینترنتی پرسپولیس
اخذ نمایندگی کانون هواداران باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

امتیاز وبلاگ ها تا این لحظه

کلیک کنید ...
 

perspolis

 

چهارشــنبه - 20:05 91/1/16

ورزشگاه : الغرافــه دوحــه

داور : اعلام نشده

6 - 1


چهارشــنبه - 17:00 91/1/2

'

از استقلال هیچ بازیکنی نمیگیرم

نمیدانم از دست برخی سایت ها و روزنامه ها چه کنم!

قرمزکلوب: سردار رویانیان مدیر عامل پرسپولیس می گوید این جمله اش یک شوخی بوده: «پرسپولیس را فوق کهکشانی می بندم.»

 

او در این باره توضیح می دهد: «این کهکشانی و فوق کهکشانی دیگر چه چیزی است که در رسانه ها مطرح شده؟! آقای فتح الله‌زاده چندی قبل یک شوخی در این باره کرد و ما هم بر اساس همان شوخی، کهکشانی و فوق کهکشانی را مطرح کردیم. در واقع همه این حرف ها یک شوخی بیشتر نبود!»

 

او با گلایه از رسانه ها، می گوید: «واقعا نمی دانم از دست شان چه کنم! هر کاری می کنیم، از ما ایراد می گیرند و گاها انتقادهای عجیبی می کنند. پیشنهادم این است که روزنامه ها و سایت ها بگویند ما چه بازیکنی بگیریم! طبق صحبت هایی که با دنیزلی داشتم، ما سال گذشته در بخش دفاعی مشکل داشتیم ولی در حمله نه. به همین دلیل سعی کردیم ضعف های دفاعی را از بین ببریم و این خواسته سرمربی ماست ولی رسانه ها زیاد در این زمینه انتقاد می کنند.»

رویانیان درباره آسمیر آودوکیچ هم می گوید: «با او برای تمدید قرارداد به توافق رسیده ایم و در این رابطه مشکلی احساس نمی کنیم.»این در حالی است که امروز اعلام شد، گلر خارجی فصل گذشته پرسپولیس، با عقد قراردادی یک ساله به مس کرمان پیوست.

 

رویانیان در پایان همچنین درباره انتقاد از او به دلیل مذاکره با شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی می گوید: «من در اردوی تیم ملی فقط با کریمی حرف زدم. خدا را شاهد می گیرم، با مدافع مس هیچ حرفی نزدم. اینکه می گویند ما از استقلال هم بازیکن می گیریم، درست نیست.»

 

از رویانیان درباره جباری می پرسیم که او می گوید:« من قصدی برای خرید بازیکنی از استقلال ندارم. دوباره تکرار می کنم فعلا نمی خواهم هیچ بازیکنی را بگیرم چه بازیکنی که شما گفتید و چه یاری دیگر.»

طبقه بندی: نقل و انتقالات،  مصاحبه، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 11 خرداد 1391 توسط رضا پرسپولیسی

تماس با ما
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
خرید بک لینک

Pichak go Up
بیست تمپ-کدهای وبلاگ